Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
Klasy III na Dniach Otwartych w Łomży

W dniu 21 marca br. wszyscy uczniowie klas III wzięli udział w dniach otwartych zorganizowanych przez Akademicką Szkołę Ponadgimnazjalną i Akademickie Liceum Ogólnokształcące.

Młodzież zebrała się na korytarzu przed sekretariatem już o godzinie 8, aby po przeprowadzeniu czynności organizacyjnych, sprawdzeniu obecności i zajęciu miejsc w dwóch autokarach wyruszyć do Łomży na zwiedzanie i zapoznanie się z ofertami szkół ponadgimnazjalnych, posiadających w swej ofercie profil informatyczny, informatyczno-mundurowy i klasę mundurową. Pierwszym punktem reklamy ASP i ALO było spotkanie na auli, które poprowadzili pedagog i nauczyciel wychowania fizycznego uczący w prezentowanej placówce. Przedstawiono wiele ciekawych filmów obrazujących m.in. wyjazdy na szkolenia mundurowe, miesięczny staż uczniów w Grecji, kurs spadochroniarski czy wiele innych, ciekawych zajęć młodzieży uczącej się w odwiedzanej szkole. Następnie wszyscy uczestnicy dni otwartych mogli obejrzeć pokaz musztry czy zajęć z samoobrony. Kolejnym punktem w programie był czas wolny, w czasie którym można było zwiedzić szkołę, porozmawiać z jej uczniami, obejrzeć liczne przygotowane stoiska różnych służb mundurowych, tj. ratownictwa medycznego, straży pożarnej, policji czy wojska, a także zrobić zdjęcia w fotobudce czy zjeść kiełbaskę z grilla i pyszną grochówkę z kotła. Impreza zakończyła się ok. godziny 12.

Udział naszych gimnazjalistów w dniach otwartych był częścią serii spotkań, które mają na celu pomóc młodzieży w wybraniu szkoły ponadgimnazjalnej.

Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

14-09-2018 21:40
Uwaga! Zmiana planu od 17.09.2018 r.