Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
Powitanie
"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
ażeby człowiek stawał się coraz bardziej
człowiekiem - o to, ażeby bardziej był,
a nie tylko więcej miał; aby więc poprzez
wszystko, co ma, co posiada, umiał
bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby również
umiał bardziej być
nie tylko z drugimi, ale i dla drugich"
Jan Paweł II

,,A WDZIĘCZNOŚĆ NASZA BEZ GRANIC…”

Zgodnie z tradycją 14 października w naszym gimnazjum zorganizowana została akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  W tym roku minęła już 243. rocznica ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej, która powstała  14 X 1773 roku z inicjatywy króla Polski, Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dzień ten obchodzimy w Polsce od 1972 roku jako święto wszystkich pracowników oświaty.

WITAJ SZKOŁO!

Kolneńscy gimnazjaliści 1 września 2016 uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny. Z kolegami i nauczycielami spędzą najbliższe 10 miesięcy. W Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie naukę rozpoczyna 318 uczniów w 13 oddziałach z 33 nauczycielami. 

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH W PORÓWNANIU

Z wielką satysfakcją prezentujemy wyniki egzaminów gimnazjalnych w naszej szkole. Gratuluję i dziękuję nauczycielom za wszystkie dodatkowe działania, które przyczyniły się do tak doskonałego wyniku. Gratuluję także uczniom dobrych wyników.

Kliknij poniżej czytaj więcej aby zbaczyć tabelę.

PRZED NAMI ZASŁUŻONE WAKACJE

W piątek, 24 czerwca, w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Po 10 miesiącach wytężonej nauki nadszedł wreszcie 24 czerwca - dzień, na który z utęsknieniem czekali uczniowie i nauczyciele. W tysiącach polskich szkół zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie odebrali świadectwa i dyplomy, a nauczyciele kwiaty i podziękowania. Od dziś, przez ponad dwa miesiące, szkolne ławki będą świecić pustkami.

WAKACJE TUŻ, TUŻ…

22 i 23 czerwca br. w gmachu naszej szkoły odbyły się Dni Kultury Uczniowskiej. W środę nie było już lekcji. Odwiedziła nas społeczność szkolna Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie, która przygotowała turniej sportowy. Miał on na celu wyłonienie najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki z gimnazjum.

Poczty sztandarowe w roku szkolnym 2016/2017

W dniu 21.06.2016 r. Rada Pedagogiczna wybrała nowy skład pocztu sztandarowego, który będzie reprezentował naszą szkołę w roku szkolnym 2016/2017. 

JULIA TRUSZKOWSKA - druga w kraju

Julia Truszkowska - uczennica klasy III E naszego gimnazjum uzyskała tytuł laureata zajmując II miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE - MYŚLI JANA PAWŁA II pod hasłem :  "Głoście wartość rodziny...". Olimpiada odbyła się w Ciechanowcu w dniach 10-11 czerwca.

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY W STRONĘ JULKI ORAZ PANI AGNIESZKI ZADROGI, która przygotowywała Julię do konkursu.

SUKCES NASZYCH LEKKOATLETÓW!

W dniu 4 czerwca 2016 r. reprezentacja Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie(Marcin Staniórski, Radosław Sielawa, Damian Łazarczyk iMarcin Nerko) zajęła 2. miejsce w Finale XVI Podlaskiej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce im. Stanisława Baszenia.

 Zawody odbyły się stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.Opiekunem i przygotowującym uczniów do tych zawodów był pan Grzegorz Kleczyński.

 Wielkie gratulacje dla naszych lekkoatletów!

PUBLICZNA PREZENTACJA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH 2015/2016

W dniu 9 czerwca 2016 r. odbyła się na hali sportowej publiczna prezentacja projektów edukacyjnych zrealizowanych w bieżącym roku szkolnym przez uczniów naszej szkoły. 

STAN CZYTELNICTWA W MAJU 2016
KTO NIGDY NIE BYŁ RADOSNYM DZIECKIEM, NIE MOŻE STAĆ SIĘ SZCZĘŚLIWYM DOROSŁYM

31 maja bieżącego roku obchodziliśmy w szkole święto wszystkich najmłodszych – Dzień Dziecka. Mimo że uczniowie naszego gimnazjum są już w wieku nastoletnim, to przecież nadal są dziećmi. 

JEJ MIŁOŚĆ JAK PRZYSTAŃ SPOKOJNA

Dzień Matki  to święto obchodzone corocznie jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. W Polsce obchodzone jest 26 maja


Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

31-08-2016 21:27
Uwaga! Plan lekcji na rok szkolny 2016/17 jest już dostępny.